O nás

Jsme Coolsocks. Česká společnost, která Vaše nohy stylově obléká nápaditými podkolenkami, ponožkami i nadkolenkami už od roku 2011. Působíme jako maloobchod i velkoobchod. Ponožky, podkolenky, ale i čepice, kšiltovky a další produkty vyrábíme také na zakázku. Zpracujeme pro vás originální design v jakékoli barevné kombinaci, s libovolným nápisem či logem do podoby, jakou si zákazníci zamilují. Špičková kvalita materiálů a precizní provedení jsou charakteristickými rysy výrobků Coolsocks, pro které si je jistě oblíbíte i Vy.

Coolsocks: prostor pro osobnost

Bereme módu jako prostor, ve kterém každý z nás ukazuje, jaký má názor, kolik v sobě má odvahy, nápadů i hravosti. Díky Coolsocks ukážete svou náladu a sladíte se od hlavy až k patě. Doslova. Coolsocks jsou pro Vaši hravost zkrátka stvořeny. Slaďte se. Vrstvěte. Shrňte je a zase vytáhněte...

 

Nohy je potřeba si hýčkat kvalitou

Víme, že žádáte špičkovou kvalitu. Volíme proto vysokojakostní materiály a zakládáme si na jejich kvalitním zpracování. Jsme rádi, že tento přístup oceňujete podobně jako originální design našich výrobků.

 

Zakázková výroba: zahrajte si s námi na módní návrháře

Ukažte své pravé já. Vyrobíme Vám ponožky a podkolenky v jakékoli barevné kombinaci na zakázku. Motivům, nápisům a logům se meze nekladou. Připravíme pro vás naprosto individuální design. Ať už jste zástupce firmy, reklamní agentury, sportovního klubu, nebo jednotlivec, který chce překvapit své přátele, Oslovte nás!

 

Kde na Coolsocks natrefíte

Coolsocks potkáte na ulicích, všimnete si jich na motokrosových závodech, nechybí při běhání, jízdě na kole ani u skejtu. A věříme, že k vidění budou brzy i u Vás doma. Inspirujte se!

Coolsocks najdete na síti. Jsme on-line téměř 24 hodin denně a 99 % produktů máme skladem. Objednáte je v našem Coolsocks e-shopu.

Coolsocks zakoupíte v kamenných prodejnách a u našich partnerů.

Působíme jako maloobchod i velkoobchod. Buďte in a rozšiřte i vy svůj sortiment o produkty značky Coolsocks. Oslovte nás!